Samsun’da Türkiye Kültür Yolu Festivali’nde sahne alan Oğuzhan Koç, on binlerce hayranına unutulmaz anlar yaşattı.
Samsun’da Oğuzhan Koç Rüzgarı
Samsun, Türkiye Kültür Yolu Festivali kapsamında ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç’u ağırladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen festivalde sahne alan Oğuzhan Koç, on binlerce Samsunluya unutulmaz bir gece yaşattı.
Festival Coşkusu Batıpark’ta
Samsun Kültür Yolu Festivali, tüm coşkusuyla devam ediyor. Batıpark’ta düzenlenen konserde sahneye çıkan Oğuzhan Koç, sevilen şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Ünlü şarkıcının performansı, Samsunlulara keyifli anlar yaşattı.
Unutulmaz Bir Performans
Oğuzhan Koç, “Aşk Beni Yendi”, “Kimseler Bulamasın Bizi”, “Ayy”, “Yüzük”, “Bu Nasıl Aşk”, “Küsme Aşka”, “Gül ki”, “Yoksa Yasak”, “Yalanı Bırak” gibi hit şarkılarını seslendirdi. Konser boyunca on binlerce hayranı, Oğuzhan Koç’a eşlik etti.