Vezirköprü Adliyesi Baro Temsilciliği’nde Av. Ali Faik Çamurcu’nun yerine Av. Oğuz Bakır getirildi. Başkan Pınar Yıldıran görev değişimini duyurdu.
Vezirköprü Adliyesi’nde Görev Değişikliği
Samsun Vezirköprü Adliyesi Baro Temsilciliği’nde önemli bir görev değişikliği yaşandı. Av. Ali Faik Çamurcu’nun görevden ayrılmasıyla boşalan temsilcilik koltuğuna Av. Oğuz Bakır getirildi.
Başkan Yıldıran’dan Plaket ve Tebrik
Samsun Baro Başkanı Av. Pınar Yıldıran, önceki dönem temsilcisi Av. Ali Faik Çamurcu’ya hizmetlerinden dolayı bir plaket takdim etti. Yıldıran, yeni Vezirköprü Baro Temsilcisi Av. Oğuz Bakır’a da yeni görevinde başarılar diledi.
Yönetim Kurulu Üyeleri de Katıldı
Başkan Pınar Yıldıran’ın Vezirköprü ziyaretine yönetim kurulu üyeleri Av. Mustafa Akbaş ve Av. Caner Özçelik de eşlik etti. Görev değişimi töreninde yapılan konuşmalarda, baronun hizmetlerinin devam edeceği vurgulandı.