Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na e-Devlet’ten bağış yaparak, yerli ve milli savunma sanayi projelerine destek verebilirsiniz.
Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV), artık e-Devlet üzerinden bağış kabul ediyor. Vakfın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “e-Devlet Kapısı’nda açılan ‘Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Bağış Kampanyası’ hizmeti ile Türk Silahlı Kuvvetleri için geliştirilecek yerli ve milli teknolojilere destek verebilirsiniz” denildi.
Bağışlar e-Devlet Üzerinden Yapılabilecek
Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı, bağış sürecini dijitalleştirerek e-Devlet platformuna taşıdı. Artık vatandaşlar, e-Devlet üzerinden vakfa bağış yaparak yerli ve milli savunma sanayi projelerine katkıda bulunabilecekler.
Bağış Kampanyası Başladı
e-Devlet Kapısı’nda yeni açılan ‘Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Bağış Kampanyası’ hizmetiyle, bağış yapmak isteyenler kolayca vakfa destek sağlayabilecek. Bu adım, Türk savunma sanayisinin gelişimine katkı sunmak isteyenler için büyük bir kolaylık sağlıyor.