Ana SayfaGündemİlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz İşçi Bayramını Kutladı

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz İşçi Bayramını Kutladı

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda tüm işçi ve emekçilerin birlik, beraberlik ve dayanışma gününü kutladı. Kurnaz, işçilerin alın teri ve emeğinin ülkenin kalkınması için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, birlik ve dayanışma ruhuyla hizmet ürettiklerini belirtti.

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında tüm işçi ve emekçilerin bayramını kutladı. Mesajında işçilerin ülkenin kalkınmasında taşıdığı öneme vurgu yapan Kurnaz, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun önemine değindi.

Başkan İhsan Kurnaz, “1 Mayıs İşçi Bayramı üreten, emek veren, çalışan herkesin birlik, beraberlik ve dayanışma günüdür. Bu birlik, beraberlik ve dayanışmanın sonucu olarak nice mücadeleler ve haklar kazanılmıştır. Alın teri ve emekleriyle en yüce değerleri ortaya koyan işçi kardeşlerimizin haklarını savunmak ve refahını sağlamak aslında hepimizin ortak sorumluluğudur. İşçilerimizin emeği ve alın teri ülkemizin kalkınması adına da büyük önem taşımaktadır.” ifadelerine yer verdi.

Kurnaz, İlkadım Belediyesi olarak çalışma arkadaşlarıyla güçlü bir aile olduklarını belirtirken, “Biz İlkadım Belediyesi olarak bütün çalışma arkadaşlarımız ile çok büyük bir aileyiz. ‘Ben sen yok, biz varız’ diyerek şehrimize var gücümüzle hizmet üretmeye çalışıyoruz. Oluşturduğumuz bu güçlü aile bağı sayesinde Samsun’un göz bebeği İlkadım’a en güzel hizmetleri kazandırmanın gayreti içerisindeyiz. Diğer yandan da emekçi mesai arkadaşlarımızın insanca yaşayacakları şartları ortaya koyabilmek adına çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Son olarak, Kurnaz, “1 Mayıs’ın gerçek bir bayram havasında kutlanması dileğiyle, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Kurnaz’ın mesajıyla birlikte işçilerin önemi ve dayanışma ruhunun vurgulandığı kutlama mesajı, İlkadım’da büyük takdir topladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img