Vezirköprü Devlet Hastanesi’nde yeni başhekim Uzman Dr. Mevlüt Güven göreve başladı. Detaylar için haberimizi okuyun.
Vezirköprü Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine Uzman Doktor Mevlüt Güven getirildi. Samsun’un önemli sağlık kuruluşlarından biri olan hastane, yeni başhekimiyle hizmetlerine devam edecek.
Mevlüt Güven Başhekim Oldu
Önceki Başhekim Uzm. Dr. Osman Karakuş’un Yalova İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan başhekimlik koltuğu, aynı hastanede görev yapan Acil Tıp Uzmanı Dr. Mevlüt Güven tarafından dolduruldu.
Deneyimli Doktorun Başarı Hikayesi
Dr. Mevlüt Güven, 2018 yılından bu yana Vezirköprü Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde Acil Tıp Uzmanı olarak görev yapıyordu. Tecrübeli doktor, hastanedeki başarılı çalışmalarıyla tanınıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Dr. Güven, yeni görevinde hastane yönetimini devraldı.
Hastane Yönetiminde Yeni Dönem
Vezirköprü Devlet Hastanesi, Dr. Mevlüt Güven’in başhekim olarak atanmasıyla birlikte yeni bir döneme giriyor. Hastane yönetimi, sağlık hizmetlerinde kalitenin artarak devam edeceğini belirtti.