Ana SayfaEkonomiMotorin Fiyatlarına Gece Yarısından İtibaren İndirim Geliyor

Motorin Fiyatlarına Gece Yarısından İtibaren İndirim Geliyor

Petrol fiyatlarındaki düşüş, motorin kullanıcılarını sevindirecek. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirimle birlikte motorin litre fiyatında 1 lira 35 kuruş düşüş yaşanacak. Ancak, benzin fiyatlarında bu gece herhangi bir değişiklik olmayacak.

Petrol fiyatlarındaki düşüş, motorin kullanıcılarına müjdeli bir haber getiriyor. Bu gece yarısından itibaren motorin litre fiyatında geçerli olmak üzere 1 lira 35 kuruşluk bir indirim yapılacak. Ancak, benzin fiyatlarında bu gece herhangi bir değişiklik olmayacak.

Sektör kaynaklarından alınan bilgilere göre, petrol fiyatlarındaki düşüşün etkisiyle gerçekleşecek olan indirim, motorin kullananları yakıt masraflarında olumlu bir şekilde etkileyecek. Diğer taraftan, benzin fiyatlarında herhangi bir değişiklik olmaması, bu yakıt türünü kullananları fiyat konusunda sabit tutacak.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirimle birlikte motorin kullanıcıları, litre başına 1 lira 35 kuruş daha az ödeyerek tasarruf sağlayacak. Bu durum, akaryakıt tüketenler arasında memnuniyetle karşılanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img