Ana SayfaGündem"Mahzen-6" Operasyonlarında 15 Şüpheli Gözaltına Alındı

“Mahzen-6” Operasyonlarında 15 Şüpheli Gözaltına Alındı

İçişleri Bakanı Yerlikaya: Cüneyt Dizdaroğlu’nun Elebaşılığını Yaptığı Zehir Taciri Örgüt Çökertildi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Yalova’da gerçekleştirilen “Mahzen-6” operasyonları sonucunda, organize suç örgütü elebaşısı Cüneyt Dizdaroğlu’nun da aralarında bulunduğu 15 şüphelinin gözaltına alındığını duyurdu.

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, operasyonların başarılı bir şekilde sonuçlandığını ve örgütün çökertildiğini belirtti. Ayrıca, operasyonlar sırasında ele geçirilen ruhsatsız tabancalar, pompalı tüfekler, av tüfekleri, büyük miktarda uyuşturucu, fişek ve dolu kartuşlar hakkında bilgi verdi.

Bakan Yerlikaya, şu ifadeleri kullandı: “Aziz milletimizin bilmesini isterim ki organize suç örgütlerine, zehir tacirlerine, halkımızın huzurunu bozanlara hayatı dar edeceğiz.”

Operasyonların, Yalova ile Armutlu ilçesinde faaliyet gösteren suç örgütünün uyuşturucu dağıtımını arttırdığı ve turizm sezonunda uyuşturucu ticaretini planladığı bilgisi üzerine gerçekleştirildiği belirtildi. Bakan Yerlikaya, operasyonu gerçekleştiren polis ekiplerini tebrik ederek milletin dualarıyla desteklediklerini ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img