Ana SayfaMagazinCem Yılmaz, Ramazan Ayında İçkili Paylaşımıyla Linç Ediliyor!

Cem Yılmaz, Ramazan Ayında İçkili Paylaşımıyla Linç Ediliyor!

Komedyen Cem Yılmaz, Ramazan ayının ilk gününde içki içtiği anları Instagram’da paylaştı ve bu paylaşım nedeniyle sosyal medyada linç kampanyasına maruz kalıyor. Yılmaz’ın içkili paylaşımına gelen tepkiler sosyal medyada geniş yankı buluyor.

Komedyen Cem Yılmaz, Ramazan ayının ilk gününde içki içtiği anları Instagram hesabından paylaşmasıyla sosyal medyada büyük bir linç kampanyasına maruz kalıyor. Yılmaz, gösterilerine yeni başlamış olmasına rağmen Ramazan’da yaptığı içkili paylaşım nedeniyle geniş çaplı eleştirilere hedef oldu.

65ef1f47456f2

Cem Yılmaz’ın 5,7 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabında, sahura kalkılan ilk günde içki içtiği anları paylaşması, kullanıcıların büyük bir bölümünden olumsuz tepki almış durumda. Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Yılmaz’ın bu paylaşımının nispet yapma amacına yönelik olduğu ve kendisine saygısı olmayan birinin başkasına da saygı gösteremeyeceği şeklinde eleştiriler yer alıyor.

Ünlü komedyen ise bu tepkilere sessiz kalarak herhangi bir açıklama yapmadı. Paylaşımının altında binlerce yorum ve eleştiri bulunan Cem Yılmaz, sosyal medyada günlerdir gündemde kalmaya devam ediyor.

65ef1f4facef9

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img