AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversite öğrencileriyle iftarda buluştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumunda kalan üniversite öğrencileri ile iftar yemeğinde bir araya geldi.
![AK Parti'li Çiğdem Karaaslan, Üniversiteler İle İftar Yaptı 1 Çiğdem Karaaslan](https://gazete90.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/cigdem-karaaslan-2-300x200.jpg)
Yurttaki iftara Karaaslan’ın yanı sıra 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek ve Belediye Başkanı Osman Topaloğlu da katıldı.
Karaaslan, öğrencilerle samimi bir şekilde sohbet ederek, yurt ve öğrencilerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.