Ana SayfaGündemAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Samsun'da Esnafı Ziyaret Etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, Samsun’da Esnafı Ziyaret Etti

Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’da esnaf ziyaretinde bulundu. İlkadım ve Canik ilçelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Yılmaz, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde sıkılmadık el, çalmadık kapı bırakmayacaklarını belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, “Seçim süreci bir gönül seferberliğidir. AK Parti’liler olarak her zaman halkın içindeyiz. Esnafımızın, vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını birebir onlardan dinliyoruz. Her bir vatandaşımızın görüşü bizim için değerlidir. Sizlerle şehrimizi daha yaşanabilir, daha gelişmiş bir yer haline getirmek için çalışacağız.” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı’ndan ziyaret

Yerel seçimlerin önemine değinen Yılmaz, “31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri, sadece bir belediye başkanı ya da belediye meclis üyelerini seçmekle kalmayıp, aynı zamanda şehrimizin ve ülkemizin gelecek 5 yılını şekillendirecek çok önemli bir dönüm noktasıdır. Bu seçimlerde gönül belediyeciliğini daha da güçlendirerek herkese dokunan, herkese hizmet götüren yönetim anlayışını sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img