Ana SayfaMagazinTrajik Kazadan Sonra Bir Kez Daha Ölümden Döndü!

Trajik Kazadan Sonra Bir Kez Daha Ölümden Döndü!

Yeşilçam’ın unutulmaz ismi Ahu Tuğba, Los Angeles’taki kazanın ardından yaşadığı bir dizi sağlık sorunuyla mücadele ediyor. Şimdi ise Miami’de korkunç bir trafik olayıyla bir kez daha gündeme geldi.

Ahu Tuğba, Los Angeles’ta geçirdiği trafik kazasının ardından yoğun bakımda tedavi gördü. Şimdi ise Miami’de kırmızı ışıkta beklerken bir başka aracın çarpmasıyla dehşet dolu anlar yaşadı.

tuğbaKızlarıyla Ölümden Döndü

Yeşilçam’ın unutulmaz yüzlerinden Ahu Tuğba, geçtiğimiz aylarda Los Angeles’ta geçirdiği trafik kazasının ardından hayatının mücadelesini sürdürüyor. Kaburgaları kırılan ve uzun süre yoğun bakımda kalan Tuğba, mayıs ayında taburcu olmuştu.

kaza1Trafik Kazası Geçirdi

Ancak sağlık sorunları bitmeyen Tuğba, son olarak Miami’de kırmızı ışıkta beklerken korkunç bir olay yaşadı. Kızıyla birlikte araçlarını durdurdukları sırada, başka bir sürücü kural tanımadan hızla çarparak kaçtı. Ahu Tuğba, yaşadığı dehşeti şu sözlerle anlattı: “Aracımız havalandı, sonra tekrar yere indi. Kameranın arızalı olması da cabasıydı.”

araçSağlık durumu

Hayatını kurtaran dualardan bahseden Tuğba, “Sabah evden çıkmadan önce mutlaka Ayetel Kürsi’yi okurum. Bir de okumasak kazada öleceğiz demek ki” ifadelerini kullandı.

kaza

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img