Ana SayfaMagazinTeoman’ın Gitarı 466 Bin TL’ye Satıldı: Gelir Çocuklar İçin

Teoman’ın Gitarı 466 Bin TL’ye Satıldı: Gelir Çocuklar İçin

Teoman, 30 yıl boyunca kullandığı gitarını 466 bin TL’ye sattı. Gelir, Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanarak çocuklar için kullanılacak.

Sanatçı Teoman, 30 yıldır tüm bestelerini yaptığı gitarını müzayedeye çıkardı. Müzayededen elde edilen gelir, Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanarak çocuklar için kullanılacak.

teomanMirasını Bağışlama Kararı

Geçtiğimiz aylarda Teoman, mirasının bir bölümünü devlet himayesindeki çocuklara bağışlayacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Teoman, bu kez Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki çocuklar için harekete geçti.

Bosphorus Art Society Müzayedesi

Teoman’ın kariyeri boyunca kullandığı gitarı, çevrimiçi olarak gerçekleşen Bosphorus Art Society’nin “Cash on the Table” müzayedesi kapsamında satışa çıkarıldı. Müzayede sonucunda, gitar 466 bin TL’ye alıcı buldu.

gitar-teomanGelir Çocuklar İçin Kullanılacak

56 yaşındaki şarkıcı Teoman’ın gitarından elde edilen tüm gelir, Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanarak çocuklar için harcanacak. Bu anlamlı bağış, hem Teoman hayranlarını hem de yardımseverleri mutlu etti.

Teoman’ın bu duyarlı hareketi, çocukların hayatında olumlu bir etki yaratacak ve onlara destek sağlayacak. Bu tür yardımseverlik girişimlerinin artması, toplumun daha iyi bir geleceğe adım atmasını sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img