Ana SayfaGündemSamsun'da Başkan Doğan Çölyak Hastaları İçin Glütensiz Kafe Açtı

Samsun’da Başkan Doğan Çölyak Hastaları İçin Glütensiz Kafe Açtı

Samsun’da çölyak hastalarına özel Glütensiz Kafe açıldı. Başkan Halit Doğan, projeyi hayata geçirerek büyük takdir topladı.

Çölyak Hastalarına Özel Hizmet

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, seçim döneminde verdiği sözleri yerine getirerek çölyak hastalarının hayatını kolaylaştırmak için Glütensiz Kafe projesini hayata geçirdi. İnsan odaklı belediyecilik anlayışıyla dikkat çeken Başkan Doğan, çölyak hastaları ve glütensiz beslenmeyi tercih edenler için özel olarak tasarlanan kafe ile büyük takdir topladı.

başkan doğan (4)Glütensiz Kafe’nin Açılışı

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin İlkadım ilçesinde açtığı Glütensiz Kafe, eski Balık Evi’nin yenilenmesiyle hizmet vermeye başladı. Başkan Doğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz ve Samsun Çölyak ve Glütensiz Beslenme Derneği Başkanı Sara Kosif’in katılımıyla düzenlenen kahvaltı programında çölyak hastaları ve aileleriyle bir araya geldi.

başkan doğan (7)İnsan Odaklı Hizmet Anlayışı

Başkan Doğan, seçim dönemi boyunca çölyak hastalarını dinleyerek onların ihtiyaçlarına yönelik projeler geliştirdi. Glütensiz Kafe’nin açılmasıyla, çölyak hastaları güvenle ve rahatlıkla yemek yiyebilecekleri bir mekana kavuştu. Doğan, “İnsanı merkeze alan, insan odaklı yaklaşımımızla hareket etmeye devam ediyoruz,” dedi.

başkan doğan (6)Samsun İçin Bir Gurur

Başkan Doğan, Glütensiz Kafe’nin Samsun için bir gurur kaynağı olduğunu belirterek, “Çölyak hastaları ve glütensiz beslenmeyi tercih eden herkes için özel olarak tasarladığımız Glütensiz Kafe ile bir gönle dahi dokunabilmek bizim için çok değerli. Samsun yine ilklerin şehri olmayı başardı. Hep birlikte gururla kullanalım,” diye konuştu.

başkan doğan (3) baskan dogan 5 baskan dogan 1 baskan dogan 2

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img