Ana SayfaGündemSamsun TSO'da Geleneksel Kurban Bayramı Kutlaması

Samsun TSO’da Geleneksel Kurban Bayramı Kutlaması

Samsun TSO’nun Kurban Bayramı kutlamasında birlik ve beraberlik mesajları verildi, çok sayıda davetli katıldı.

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), geleneksel Kurban Bayramı kutlamasını coşku içinde gerçekleştirdi. Etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.

Samsun TSO

Yoğun Katılım ve Coşkulu Karşılama

Samsun TSO’nun Kurban Bayramı kutlama programında birlik ve beraberlik görüntüleri hakim oldu. Törene Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Meclis Başkanı Haluk Akyüz, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyelerinin yanı sıra, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül ve TFF Samsun Bölge Müdürü Haluk Tan gibi birçok davetli katıldı. Başkan Murzioğlu ve Meclis Başkanı Akyüz, konukları kapıda karşıladı ve yakından ilgilendi.

Birlik ve Beraberlik Mesajları

Bayramlaşma töreninde konuşan Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Başkan Murzioğlu, bayramların dayanışma, kardeşlik ve sevgiyle anlam kazandığını belirterek, “Bugün tekrar bir araya gelmekten mutluluk duyuyorum. Birlikte çalışmanın başarıyı getireceğini, sevgi ve saygının değerini hatırlıyoruz. Bayramlar, toplumları bir arada tutan bağların kuvvetlendiği zamanlardır. Kurban Bayramı, paylaşmayı, kardeşliği ve dayanışmayı anlatır. Bu değerleri yaşatmak için hepimize görev düşüyor” dedi.

Kardeşlik ve Dayanışma Vurgusu

Başkan Murzioğlu, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Kurban Bayramı, Türk milletine, İslam alemine ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve başarı getirsin. Bayramlar, paylaştıkça güzelleşir. Bu özel günlerde yakınlarımızı hatırlamalı ve onlarla olan bağlarımızı güçlendirmeliyiz. Sevgi ve barış ortamının daim olması hepimizin ortak dileğidir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img