Ana SayfaGündemSamsun Canik Belediyesi'nden Emeklilere Özel Müjde!

Samsun Canik Belediyesi’nden Emeklilere Özel Müjde!

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, emekli vatandaşlara düğün salonlarında %50, Meşe Tesisleri’nde %30 indirim sağlayacaklarını duyurdu ve Canik’te ikamet eden emekliler için Çanakkale ziyaret programları düzenleyeceklerini açıkladı.

İndirim ve Sosyal Destekler

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, emekli vatandaşların refahını artırmaya yönelik yeni adımlar attıklarını duyurdu. Sandıkçı, Canik Belediyesi’ne ait düğün salonlarında emeklilere yönelik %50, Meşe Tesisleri’nde %30 indirim uygulanacağını ve Canik’te ikamet eden emekli vatandaşlar için özel Çanakkale ziyaret programları düzenleyeceklerini belirtti.

CANIK BLD HABER 27 06 2024 1İş Birliği Protokolü İmzalandı

Başkan Sandıkçı, Canik Belediyesi ve Samsun Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında emekli vatandaşların ekonomik ve sosyal refah düzeyini artırmaya yönelik iş birliği protokolünü imzaladıklarını da açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen 2024 Emekliler Yılı kapsamında bu çalışmaları hayata geçirdiklerini vurgulayan Sandıkçı, emekli vatandaşların ekonomik ve sosyal yaşamlarına destek sunacaklarını ifade etti.

CANIK BLD HABER 27 06 2024 3Sürdürülebilir Destek ve Proje Çalışmaları

Başkan Sandıkçı, “Emekli vatandaşlarımızın refahını artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Onların hizmetleri ülkemiz için çok değerli. Bu nedenle Canik Belediyesi olarak, emekli vatandaşlarımıza yönelik sunduğumuz indirimler ve sosyal desteklerle yanlarında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img