Ana SayfaGündemSalıpazarı'nda 'İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma' Etkinliği

Salıpazarı’nda ‘İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma’ Etkinliği

Salıpazarı’nda gerçekleştirilen “İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma” etkinliğiyle Filistin, Gazze, Doğu Türkistan ve Arakan’da yaşanan zulme dikkat çekildi.

Samsun'da "İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma" yürüyüşü düzenlendiSalıpazarı’da Filistin ve Doğu Türkistan İçin Dayanışma Yürüyüşü

Salıpazarı ilçesinde düzenlenen “İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma” etkinliğiyle Filistin, Gazze, Doğu Türkistan ve Arakan’da yaşanan zulme karşı ses yükseldi.

Samsun'da "İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma" yürüyüşü düzenlendiDayanışma ve Bilinçlendirme

İHH, Memur-Sen, Kamu-Sen, Kızılay Salıpazarı Şubesi, Engelliler Derneği ve Turizm Tanıtım Derneği tarafından organize edilen etkinlik, bölgedeki zulme dikkat çekmeyi ve dayanışmayı artırmayı amaçlıyor.

Samsun'da "İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma" yürüyüşü düzenlendiToplumsal Farkındalık Artıyor

Bereket Fatih Camii önünde bir araya gelen katılımcılar, İsrail’in baskılarına karşı sloganlar atarak Cumhuriyet Meydanı’na yürüdü. Salıpazarı Belediye Başkanı Refaettin Karaca, insanlık adına dayanışmanın önemini vurgulayarak emperyalist güçlerin zulmüne karşı birlik olunması gerektiğini dile getirdi.

Samsun'da "İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma" yürüyüşü düzenlendiDuyarlılık ve İşbirliği

Karaca, Filistin, Gazze, Doğu Türkistan ve Arakan’da yaşanan zulme karşı sessiz kalmamanın önemine değinirken, toplumsal dayanışmanın gücüne inandıklarını belirtti.

Samsun'da "İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma" yürüyüşü düzenlendiYürüyüş ve Duaya Son

Etkinlikte ortak bir bildiri okundu ve İlçe Müftüsü Kenan Doğru’nun yaptığı dua ile etkinlik sona erdi. Katılımcılar arasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş, AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri bulunuyordu.

Samsun'da "İnsanlık İçin Yürüyoruz-Zulme Sessiz Kalma" yürüyüşü düzenlendi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img