Ana SayfaMagazinNeslim Güngen’in Kasası Şok Etti

Neslim Güngen’in Kasası Şok Etti

Neslim Güngen ve eşinin gözaltına alındığı fenomenler soruşturmasında, Gülşah Saraçoğlu’nun eski sevgilisi Gökhan Göz’ün firari olduğu ortaya çıktı.

Sosyal Medya Fenomenlerine Yönelik Soruşturma

Sosyal medya fenomenlerine yönelik devam eden soruşturmada şok edici bir bağlantı ortaya çıktı. Son olarak gözaltına alınan Neslim Güngen’in kasasının, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu‘nun eski sevgilisi Gökhan Göz olduğu tespit edildi.

İNANÇ GÜNDENNeslim ve İnanç Güngen Gözaltında

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında birçok şüpheliyi takibe aldı. Güzellik merkezi sahibi Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen’e yönelik operasyon düzenlendi.

NESLİM GÜNDEN61 Gözaltı

Operasyon kapsamında, İstanbul merkezli 25 ilde düzenlenen baskınlarda Neslim Güngen, eşi İnanç Güngen ve birçok kişi “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurma, Suçtan Kaynaklanan Malvarlığını Aklama, Resmi Belgede Sahtecilik ve Nitelikli Dolandırıcılık” suçlarından gözaltına alındı. Operasyon sonucu gözaltına alınanların sayısı 61’e ulaştı.

neslim ve inanç gündenGökhan Göz Firari

Polisin teknik takibi sonucunda, Neslim Güngen’in kasasının iş insanı Gökhan Göz olduğu belirlendi. Göz, dosyada şüpheli sıfatıyla yer almakta ve firari olarak aranmakta.

Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan GözOperasyonun Ayrıntıları

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde, “suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suçtan kaynaklanan malvarlığını aklama, resmi belgede sahtecilik ve nitelikli dolandırıcılık” suçlarına yönelik bir çalışma gerçekleştirildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İstanbul merkezli 25 ilde eş zamanlı operasyon düzenledi. Bu operasyon sonucunda fenomenler Neslim Güngen ve İnanç Güngen’in de aralarında bulunduğu birçok şüpheli gözaltına alındı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img