Ana SayfaGündemMHP Samsun'dan Bahçeli'ye Özel Hediye

MHP Samsun’dan Bahçeli’ye Özel Hediye

MHP Samsun teşkilatı, Devlet Bahçeli’nin başkanlık ettiği Meclis grup toplantısına katıldı ve Bahçeli’ye özel tasarım Samsunspor forması hediye etti.

MHP Samsun teşkilatı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlık ettiği Meclis grup toplantısına geniş katılımla katılım gösterdi. Bu ziyaret, teşkilatın birlik ve beraberlik mesajını güçlü bir şekilde yansıttı.

MHP Samsun

Geniş Katılımlı Grup Toplantısı

Toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı İlyas Topsakal, MHP MYK Üyesi Mustafa Çavuş, MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Samsun İl Yönetimi, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, meclis üyeleri, Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Yaşar ve yönetimi, Kamu-Sen ve Kamu-Sen’e bağlı şube başkanları katıldı.

MHP Samsun

Teşkilatın Birlik ve Beraberlik Mesajı

MHP Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Teşkilatımızın Ankara’da birlik ve beraberlik içinde bulunması, Samsun’a ve ülkemize olan bağlılığımızın bir göstergesidir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde, ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz,” dedi.

MHP Samsun

Bahçeli’ye Özel Samsunspor Forması

Grup toplantısının ardından, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye Cumhuriyetin 100. yılına özel tasarlanan ve MHP’nin 55. yılına özel hazırlanan logonun bulunduğu Samsunspor forması hediye edildi. Devlet Bahçeli de aynı tasarımdaki formayı imzalayarak bu jesti karşılıksız bırakmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img