Ana SayfaGündemKurban Bayramı Tatilinden Dönenler Otoyollarda Yoğunluk Yaşıyor

Kurban Bayramı Tatilinden Dönenler Otoyollarda Yoğunluk Yaşıyor

Kurban Bayramı tatilinden dönenler, Tekirdağ-İstanbul yolunda yoğun trafikle karşılaşıyor. Trafik polisleri, akıcı bir trafik için çalışmalarını sürdürüyor.

Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirenler, geri dönüş yolculuklarında Tekirdağ-İstanbul arasında yoğun trafikle karşılaşıyor. Özellikle Yenice, Yeniçiftlik, Beyazköy ve Kumbağ mevkilerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. Trafik polisleri, araçların akışını sağlamak için önlemler alıyor.

kurban bayramı trafikTekirdağ-İstanbul Yolunda Trafik Akışı

Kurban Bayramı tatilinin sona ermesiyle birlikte Tekirdağ-İstanbul kara yolunda dönüş trafiği yoğunlaştı. Yolculuk yapan sürücüler, özellikle Yenice, Yeniçiftlik, Beyazköy ve Kumbağ bölgelerinde zaman zaman yavaşlama yaşarken, trafik polisleri ulaşımın aksamaması için çalışmalarını sürdürüyor.

939801809887724Trafik Polislerinden Yoğunlukla Başa Çıkma Çabaları

Trafik yoğunluğunun yarattığı sıkıntıları azaltmak amacıyla Tekirdağ-İstanbul yolunda trafik polisleri aktif olarak görev yapıyor. Yolculuk yapan sürücülerin güvenli ve akıcı bir şekilde ilerlemesi için trafik düzenlemeleri devam ediyor.

anadolu otoyolu aa 2243558Gelecek Günler İçin Trafik Beklentileri

Yarın da Tekirdağ-İstanbul kara yolunda trafik yoğunluğunun devam etmesi bekleniyor. Sürücülerin seyahat planlarını buna göre ayarlamaları öneriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img