Ana SayfaGündemİbrahim Sandıkçı: Spora Destek Sürecek

İbrahim Sandıkçı: Spora Destek Sürecek

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, amatör spor kulüplerine desteğin devam edeceğini ve spor yatırımlarıyla yeni şampiyonlar yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki amatör spor kulüplerine yönelik desteklerinin devam edeceğini belirtti. Spor kulüpleri başkanları ve temsilcileriyle bir araya gelen Sandıkçı, ilçede daha fazla çocuk ve genci sporla buluşturmayı hedeflediklerini ifade etti.

İbrahim Sandıkçı

Sporla Sağlıklı ve Zinde Nesiller Yetiştiriyoruz

Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’teki amatör spor kulüpleri başkanları ve temsilcilerinin taleplerini dinleyerek, ilçeye kazandırılan spor yatırımları hakkında bilgi verdi. Sandıkçı, “Hedefimiz, daha çok çocuk ve genci sporla buluşturup sağlıklı ve zinde nesiller yetiştirmektir. Canik’te hayata geçirdiğimiz projelerle nesillerimizi sporla buluşturuyor, yeni şampiyonlar yetiştiriyoruz” dedi.

Yeni Spor Projeleri Yolda

İlçede spor alanına yönelik yeni projeler hakkında da bilgi veren Başkan Sandıkçı, amatör spor kulüpleri başkanları ve temsilcilerinin önerilerini dinledi. Sandıkçı, “Daha çok çocuk ve gencimizi sporla buluşturmak, her yaştan vatandaşımızın spor yapmasını teşvik etmek amacıyla ilçemizdeki amatör spor kulüplerimize destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İbrahim Sandıkçı

Birlik ve Beraberlikle Başarıyı Sürdüreceğiz

Canik’te birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak sporda elde edilen başarıları daha yukarıya taşımayı hedeflediklerini belirten Başkan Sandıkçı, “Canik’teki amatör spor kulüpleriyle birliktelik halinde çalışmaya devam ederek ilçemizin sporda olan başarısını sürdüreceğiz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img