Ana SayfaMagazinHülya Avşar'dan Yeni Havuz Keyfi: Çocuklarla Dans!

Hülya Avşar’dan Yeni Havuz Keyfi: Çocuklarla Dans!

Hülya Avşar, Ayvalık’taki evinin havuzunda çocuklarla dans ettiği yeni videosunu paylaştı. Enerjisi ve samimiyetiyle dikkat çekti.

Yaz tatilini Ayvalık’taki evinde geçiren Hülya Avşar, havuz videolarına bir yenisini daha ekledi. Bu kez çocuklarla dans eden Avşar, enerjisi ve samimiyetiyle dikkat çekti.

hulya-avsar-dan-yeni-havuz-Çocuklarla Dans Eden Hülya Avşar

60 yaşındaki Hülya Avşar, siyah bikinisiyle havuz başında çocuklarla dans ettiği anları sosyal medyada paylaştı. Avşar’ın enerjik dansı ve genç kızlara taş çıkartan fiziği takipçilerinden alkış topladı. İzleyiciler, “Çocuklara olan düşkünlüğünüz çok içten, çok samimisiniz” şeklinde yorumlar yaptı.

hulya-avsar-dan-yeni-havuz-video hulya avsarMeryem Uzerli’ye Sorduğu Soru Tartışma Yaratmıştı

Geçtiğimiz günlerde programına konuk ettiği Meryem Uzerli’ye “Seninle neden evlenmediler?” sorusu tepki çekmişti. Uzerli, bu soruya “Ne zaman aşk başarılı ki? Biriyle beraber olup onunla hayatının sonuna kadar birlikte olunca başarı mı oluyor? Ya da ayrılınca başarısız mı? Bence aşk için başarılı ya da başarısız diye bir şey yok” cevabını vermişti. Bu konuşma kısa sürede sosyal medyada gündem olmuş ve Avşar eleştirilmişti.

hulya-

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img