Ana SayfaGündemHakkarili Sanatçı Aydın Aydın, A Milli Takım İçin Kürtçe Marş Besteledi

Hakkarili Sanatçı Aydın Aydın, A Milli Takım İçin Kürtçe Marş Besteledi

Hakkarili sanatçı Aydın Aydın, A Milli Takım’ın başarılarına dikkat çekmek için Kürtçe bir marş besteledi ve İstanbul’un tarihi mekanlarında klip çekti. Detaylar haberimizde…

Hakkarili sanatçı Aydın Aydın, A Milli Takım’ın EURO 2024 zaferlerine ithafen bir Kürtçe marş besteledi ve bu marşın klip çekimini İstanbul’un çeşitli tarihi mekanlarında gerçekleştirdi.

hakkarili-sanatci-a-milli-takimSanatçının İlginç İmzası

Son dönemde A Milli Takım’ın elde ettiği başarıları kutlamak isteyen Aydın Aydın, Kürtçe olarak hazırladığı marşıyla dikkatleri üzerine çekti. Sanatçı, milli takımın üstün performansını övdü ve bu başarıya destek olmak için özel bir marş bestelemeyi tercih etti.

hakkarili-sanatci-a-milli-takim (1)Marşın Özel Anlamı

Türkücü Aydın Aydın, İstanbul’un simgesel mekanlarında çekilen klip ile A Milli Takım’a olan sevgi ve desteğini gösterdi. Marşın Türkiye genelinde ve özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da büyük ilgi görmesi bekleniyor.

hakkarili-sanatci-a-milli-takim (2)Sanatçının Duyguları

Kendisiyle yapılan röportajda Aydın Aydın, “Milli takımımızın kazandığı zaferler beni çok gururlandırdı. Bu gururu paylaşmak ve destek olmak için Kürtçe bir marş besteledim. Umuyorum ki bu marş, milli takımımıza ve tüm futbolseverlere ilham verir” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img