Ana SayfaGündemEvrim Alasya “Gör Beni” Programında Samimi Açıklamalar Yaptı

Evrim Alasya “Gör Beni” Programında Samimi Açıklamalar Yaptı

Evrim Alasya, Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” programında Kızılcık Şerbeti dizisi ve oyunculuk kariyeri hakkında samimi açıklamalar yaptı.

Ünlü oyuncu Evrim Alasya, TV yapımcısı ve sunucu Armağan Çağlayan’ın GAİN’de yayınlanan “Gör Beni” programına konuk oldu. Alasya, oyunculuğu, popüler dizisi “Kızılcık Şerbeti” ve özel hayatıyla ilgili merak edilenleri tüm samimiyetiyle anlattı.

Evrim Alasya
Evrim Alasya

“Kızılcık Şerbeti’ne Beklenmedik İlgi”

Evrim Alasya, “Kızılcık Şerbeti” dizisinden önce “Yalı Çapkını” ve “Ömer” dizilerinden teklif aldığını ancak “Kızılcık Şerbeti” senaryosunu okuyunca bu rolü kabul ettiğini belirtti. Kıvılcım karakteri için “Çok ters köşe bir karakter. Gelebilecek her türlü linçe kendimi hazırlamıştım. Ancak Kıvılcım’a böyle bir sevgi seli beklemiyordum,” dedi.

“Tükenmiş Değilim Ama Çok Yoruldum”

Alasya, oyunculuk mesleğinin duygusal değişimlere dayalı olduğunu ve bunun zaman zaman hırpalayıcı olabileceğini belirtti. “Şu an biraz yoruldum. Tükenmiş değilim ama çok yoruldum,” diyerek duygularını ifade etti.

Dizi Sürelerinin Uzunluğu Sorunu

Dizi sürelerinin uzunluğuna da değinen Alasya, “Dizi sürelerinin kısalması oyuncuların kendi çabalarıyla yapılabilecek bir şey değil. Bu konu, kanal yöneticileri ve siyasiler tarafından düzenlenmeli,” dedi.

“TV’de Derinliği Olan Şeyler Oynayamıyorsun”

Evrim Alasya, yaş ilerledikçe oyunculuk tarzının değiştiğini belirterek, “Eskiden daha şuursuzca oynuyormuşum, şimdi kendimi daha gözlemleyerek oynuyorum,” dedi. Ayrıca, “Kızılcık Şerbeti’ni ciddi bir çocuk kitlesi izliyor. Ancak çocukların bu diziyi izlemesi ne kadar doğru?” diye sorguladı.

Pandemi ve Sosyal Medya

Pandemi döneminde yaşadığı zorluklara değinen Alasya, “Para kazanmak için Instagram’da içerik üretmeyi bile düşündüm ama bu ben değilim,” diyerek, pandemide dünya durduğunda yaşadığı kararsızlıkları anlattı.

Kadınlara Yönelik Düşünceleri

Alasya, kadınların kendilerine kötü davrandığını düşündüğünü belirterek, “Kadınların dış görüntüsü çok garipleşmeye başladı. Bu, kadınların kendi kafalarında kendilerine verdikleri değersizlikle ilgili,” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img