Ana SayfaGündemErdoğan ve Özgür Özel'in Kritik Görüşmesi

Erdoğan ve Özgür Özel’in Kritik Görüşmesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile 1.5 saat süren görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin içeriği henüz açıklanmadı.

Siyasette hareketli günler yaşanırken, siyasi liderler arasında önemli görüşmeler yapılıyor. 31 Mart seçimlerinin ardından yeni bir döneme giren Türkiye’de, siyasi partiler ve liderler arasında diyalog ve iş birliği ön planda.

Özgür Özel

2 Mayıs’tan Sonra İade-i Ziyaret

Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2 Mayıs’ta CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i kabul etmesinin ardından bugün iade-i ziyarette bulunarak CHP Genel Merkezi’ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özel tarafından tüm protokol kurallarına uygun şekilde kapıda karşılandı.

Özgür Özel

1 Saat 30 Dakikalık Görüşme

Görüşmenin başlaması öncesinde gazetecilere gülümseyerek poz veren liderler, ardından 12. kattaki Başkanlık Makamı’nda basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi. Görüşme 1 saat 30 dakika sürdü. Liderler, görüşme sonrası yeniden kameraların karşısına geçti.

Özgür Özel

Makam Aracına Kadar Uğurladı

Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı makam aracına kadar uğurladı. Çıkışta tokalaşarak gazetecilere poz veren liderlerin yüzlerindeki tebessüm dikkat çekti. Görüşmenin içeriğine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Beklenen Açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in, AK Parti Genel Merkezi’nde basın mensuplarına görüşme ile ilgili açıklamalarda bulunması bekleniyor. Gelişmeler yakından takip ediliyor ve kamuoyuna duyurulması planlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img