Ana SayfaMagazinEce Seçkin Eşine Doğum Gününde Son Model Araba Hediye Etti

Ece Seçkin Eşine Doğum Gününde Son Model Araba Hediye Etti

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, pilot eşi Çağrı Terlemez’e doğum gününde 2024 model bir Mercedes hediye etti. Detaylar için haberimizi okuyun.

Ece Seçkin, Pilot Eşine Göz Alıcı Bir Hediyeyle Sürpriz Yaptı

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, sevgilisi ve pilot eşi Çağrı Terlemez için unutulmaz bir doğum günü sürprizi hazırladı. Çift, 2021 yılında görkemli bir düğünle evlenmişti ve özel yaşamlarını gözlerden uzak tutmaya özen gösteriyor.

sarkici-ece-seckin-kendisine-atEce Seçkin’den Özel Hediye: 2024 Model Mercedes

Ece Seçkin, geçtiğimiz aylarda eşine aldığı 2 atla dikkatleri üzerine çekmişti. Bu kez doğum gününde kesenin ağzını iyice açtı ve Çağrı Terlemez’e 2024 model bir Mercedes araba hediye etti. Seçkin’in bu jesti, sosyal medyada ve magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı.

sarkici-ece-seckin-kendisine-at (1)Sevgi Dolu Sözlerle Kutlama

Ece Seçkin, eşinin doğum gününü Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı. “Seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim” diyerek duygularını dile getiren Seçkin, Terlemez’e olan sevgisini bir kez daha göstermiş oldu.

mercedes-e-serisiGeçmişten Bugüne Bir Aşk Hikayesi

Çift, bir seyahatte tanışıp aşk yaşamaya başlamış ve evlilikleriyle birlikte hayatlarını birleştirmişti. Ece Seçkin, Çağrı Terlemez ile geçirdiği her anı değerli kıldığını ve onu hayatının bir parçası olarak gördüğünü her fırsatta dile getiriyor.

sarkici ece seckin kendisine at 2Ece Seçkin’in romantik sürprizi, çiftin birbirlerine olan sevgi ve bağlılıklarını bir kez daha gözler önüne serdi.

sarkici ece seckin kendisine at 4 sarkici ece seckin kendisine at 3

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img