Ana SayfaGündemCumhurbaşkanı Erdoğan'dan Koruyucu Ailelere Övgü Dolu Mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Koruyucu Ailelere Övgü Dolu Mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “30 Haziran Koruyucu Aile Günü” dolayısıyla koruyucu ailelere teşekkür mesajı yayınladı. Detaylar haberimizde…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından koruyucu ailelere övgü dolu bir mesaj paylaştı. “30 Haziran Koruyucu Aile Günü” münasebetiyle yaptığı paylaşımda, korunmaya muhtaç çocuklara sıcak yuvalar sağlayan ailelerin önemine vurgu yaptı.

Erdoğan’ın Mesajı

Erdoğan, Himaye-i Etfal Cemiyeti’nin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle ilan edilen Koruyucu Aile Günü’nde, koruyucu ailelere teşekkürlerini iletti. Mesajında, “Evlatlarımıza sıcak bir yuvanın huzurunu sağlayan ailelerimizin yanında olmaya, onları desteklemeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Koruyucu Ailelerin Önemi

Koruyucu ailelerin, korunmaya muhtaç çocuklara sağladığı destek ve sevginin toplumsal önemine değinildi. Erdoğan, bu ailelerin çocuklar için sağladığı güvenli ortamın devlet tarafından desteklenmeye devam edeceğini belirtti.

Gelecek Adımlar

Devletin, koruyucu ailelere yönelik desteklerinin artırılacağı ve bu önemli görevi yerine getiren ailelerin her zaman yanlarında olunacağı vurgulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img