Ana SayfaGündemCANiK’ten 15 Temmuz Mesajı

CANiK’ten 15 Temmuz Mesajı

CANiK, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda Türk milletinin demokrasiye sahip çıkma kararlılığını vurguladı. SYS Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Aral’ın mesajı burada.

CANiK’in de içinde bulunduğu Samsun Yurt Savunma (SYS) Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Aral, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla Türk milletinin demokrasiye sahip çıkma kararlılığına vurgu yaptı. Aral, yüksek katma değerli ürünlerin ihracatıyla ülke ekonomisine katkıyı artırmayı en önemli hedefleri olarak belirtti.

15 Temmuz

Zafer Aral’ın Mesajı

Zafer Aral, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “15 Temmuz, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde demokrasisini ve bağımsızlığını savunduğu bir destan olarak tarihte yerini aldı. Milletimiz, vatanını ve demokrasisini koruma kararlılığını tüm dünyaya gösterdi. Bu önemli günde, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz. Vatanı uğruna canını feda eden kahramanlarımızın anısını yaşatmak ve ülkemizin bağımsızlığını korumak hepimizin görevidir.”

Savunma Sanayisine Katkı

Aral, CANiK ve SYS Grup şirketlerinin, milli savunma sanayisinin gelişmesine ve ülkenin güvenliğini sağlamaya kararlı olduklarını belirtti. “Savunma sanayisinde yerli ve milli üretimin önemini anladığımız bu dönemde, teknolojik altyapımızı güçlendirerek kabiliyetlerimizi artırıyoruz. CANiK başta olmak üzere grup şirketlerimiz, stratejimiz doğrultusunda gelişim ve başarılarını sürdürüyor.”

Ülke Ekonomisine Katkı

“Bu topraklarda doğup gelişen bir sanayi kuruluşu olarak, devletimizin liderliğinde ülkemizin yürüyüşüne omuz vermeye devam edeceğiz. Yüksek katma değerli ürünlerin ihracatıyla ülke ekonomisine katkı sağlamak en önemli hedefimizdir.”

Birlik ve Beraberlik Vurgusu

Aral, 15 Temmuz’un yıl dönümünde milletin birlik ve beraberlik ruhunu bir kez daha hatırlatarak demokrasinin önemini vurguladı: “Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir Türkiye için çalışmaya, üretmeye ve savunma sanayimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Vatan sevgisi ve milletimizin bağımsızlığına olan inancımızla, geleceğe umutla bakıyoruz. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’müz kutlu olsun.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img