Ana SayfaMagazinÇağla Şıkel ve Oğlu Kuzey’in Takım Mayo Pozları Sosyal Medyada Gündem Oldu

Çağla Şıkel ve Oğlu Kuzey’in Takım Mayo Pozları Sosyal Medyada Gündem Oldu

Çağla Şıkel ve oğlu Kuzey’in takım mayo pozları sosyal medyada gündem oldu. Şıkel’in oğluna sevgisini anlatan açıklamaları dikkat çekti.

Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel, son dönemde aile hayatındaki gelişmelerle sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde oğlu Kuzey’e olan sevgisini dile getiren Şıkel, bu kez takım mayo pozlarıyla dikkat çekti.

mayoKuzey’e Olan Sevgisini Anlattı

Çağla Şıkel, Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey’e olan sevgisini anlatırken, “Kuzey başkasına aşık olunca çok tuhaf hissettim. Platoniğe düştüm çünkü o bana aşık zannediyordum” sözleriyle uzun süre konuşulmuştu. Bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, oğluna olan bağlılığını bir kez daha gözler önüne serdi.

mauoAlaçatı Tatilinde Takım Mayo Pozları

Şıkel, oğullarıyla birlikte Alaçatı’da tatil yaparken sosyal medya paylaşımlarıyla yeniden gündem oldu. Oğlu Kuzey ile takım mayo giyen Şıkel’in bu pozlarına kısa sürede yorum yağdı.

mayooSosyal Medyada Yorum Yağmuru

Ünlü ismin takım mayo pozları sosyal medyada büyük ilgi gördü. Kullanıcılar, “kaynanalık kıskançlığı”, “Resmen oğluna yapışık”, “Sevgilisi olunca sahiplenme duygusu” gibi çeşitli yorumlar yaptı. Şıkel’in paylaşımları, takipçileri arasında geniş yankı uyandırdı.

Çağla Şıkel ve oğlu Kuzey’in takım mayo pozları, sosyal medyada büyük beğeni toplarken, ünlü modelin aile hayatına olan düşkünlüğü ve oğluna olan sevgisi de dikkat çekmeye devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img