Ana SayfaGündemBurak Özçivit ve Fahriye Evcen'in Astrolojik Uyum Analizi

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in Astrolojik Uyum Analizi

Astrolog Michaela Astro, Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in sinastri haritasını inceledi. Astrolojik uyumları ve ilişkilerindeki dinamikleri değerlendirdi.

Astrolog Michaela Astro, Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in astrolojik uyumunu inceledi. Sinastri haritası, iki kişinin doğum haritalarının üst üste getirilerek ilişkilerindeki uyumu ve dengeyi analiz eden bir yöntemdir. Bu analiz sadece romantik ilişkileri değil, patron, anne, çocuk, kardeş ve arkadaşlarla olan uyumu da gösterir.

Burak Özçivit

Kadersel Bağlantılar ve Evlilik

Burak Özçivit’in ay düğümleri, Fahriye Evcen’in 1. ve 7. evine düşüyor. Bu yerleşim, çiftin evliliklerinin kadersel olduğunu ve Satürn gezegeninin konumu nedeniyle ilişkinin ciddiyetle başlayıp evlilikle sonuçlandığını vurguluyor. Özçivit’in güneşinin, Evcen’in ayına yaptığı olumlu açı, ilişkinin ani başlaması hakkında ipucu veriyor.

İletişimde Zorluklar ve Sorumluluk

Astrolojik haritalar, zaman zaman Özçivit’in Evcen’i üzecek çıkışlar yapabileceğini gösteriyor. Ayrıca, Evcen’in Burak Özçivit’in yeterli sorumluluğu almadığını düşünebileceği belirtiliyor. Oğlak burcu insanları iş odaklı ve kariyerlerine önem verirler. Bu nedenle, çift bazen birbirlerini psikolojik olarak yaralayabilir.

Maddi Konular ve Ortak Mallar

Fahriye Evcen’in Mars gezegeni, Burak Özçivit’in ayı ile kavuşum yapıyor. Bu, Evcen’in Özçivit’i motive edebileceği gibi, bazen de gerginliğe sebep olabileceğini gösteriyor. Maddi konularda ve ortak mallarda zaman zaman sorunlar yaşanabilir.

Kariyer ve Sosyal Destek

Çift, kariyer konularında birbirlerine destek olmuş ve sosyalleşme ile maddi ve manevi konularda şans getirmişlerdir. Ancak, Evcen’in güneşi, Özçivit’in Uranüs’ü ile olumsuz açı yapıyor. Bu durum, aralarında ani sorunlar ve gerginliklerin ortaya çıkabileceğini ve zaman zaman birbirlerinden uzaklaşabileceklerini gösteriyor.

Tutku ve Kıskançlık

Venüs ve Mars arasındaki etkileşim doğrudan görülmese de, Pluto ve Venüs arasındaki açılar tutku, aşk ve cinsellik hakkında bilgi veriyor. Fahriye Evcen’in Venüs’ü Yengeç burcunda, Burak Özçivit’in Pluto’su Akrep burcunda. Bu etkileşim, Evcen’in koruyucu ve sahiplenici, Özçivit’in ise tutkulu ve kıskanç olabileceğini gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img