Ana SayfaUncategorizedAdana'da Kadın Hakim Hakkında Skandal İddialar

Adana’da Kadın Hakim Hakkında Skandal İddialar

Adana’da bir kadın hakim, rüşvet, tehdit ve uyuşturucu skandallarıyla gündemde. Hakimler ve Savcılar Kurulu inceleme başlattı.

Adana’da kadın hakim Gül A.’nın hayatı, rüşvet, şantaj, tehdit ve uyuşturucu partileri gibi skandallarla çalkalanıyor. İddialara göre, akaryakıt kaçakçısını tahliye etmek için 500 milyon lira rüşvet aldığı ortaya çıktı.

Tehdit, Rüşvet ve Uyuşturucu

Hakim Gül A., birlikte olduğu adamı ölümle tehdit ettirip, adli emanetteki uyuşturucu maddeyi kullanmakla suçlanıyor. Bu skandal iddialar üzerine Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından inceleme başlatıldı.

500 Milyon Lira Rüşvet Aldı

Hakim Gül A., oturduğu sitenin yöneticisi ile bir ilişki içindeydi. Sevgilisi ayrılmak istediğinde, iş yerine gelen kişiler tarafından ölümle tehdit edilince, hakim hakkında suç duyurusunda bulundu. HSK 1. Dairesi’nin soruşturma izni verdiği incelemede, Edirne’de görev yaptığı dönemde akaryakıt kaçakçılığı suçundan yargılanan bir kişiden beraat kararı için 500 milyon lira aldığı belirlendi.

Uyuşturucu Parti Skandalı

Hakim Gül A.’nın özel bir hastaneden reçetesiz uyuşturucu özelliği bulunan hap temin ettiği, pandemi döneminde başsavcı vekiliyle birlikte alkol alarak adli emanetten çıkartılan uyuşturucu maddeyi kullanıp parti yaptıkları ortaya çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img