Ana SayfaGündemAbdi İbrahim, Gençlere İstihdam Kapılarını Açıyor: 300 Yeni İş İmkanı

Abdi İbrahim, Gençlere İstihdam Kapılarını Açıyor: 300 Yeni İş İmkanı

“Abdi İbrahim, 300 yeni işe alım ile gençlere öncelik veriyor. Türkiye’nin önde gelen ilaç şirketi, genç yetenekleri destekleyerek istihdamı artırıyor.”

Abdi İbrahim’den Gençlere İş İmkanı

Abdi İbrahim, gençlere yönelik istihdam politikasını güçlendiriyor ve 300 kişilik yeni işe alım ile saha kadrosunu genişletiyor.

İş Başvuruları Başladı

Abdi İbrahim, gençlere öncelik tanıyan istihdam stratejisini uygulamak üzere iş başvurularını 5 Haziran’da almaya başladı. Şirket, Türkiye’nin dört bir yanına yenilikçi ilaçlarını yayma hedefiyle hareket ediyor.

Son Başvuru Tarihi: 23 Temmuz

İlaç sektörünün önde gelen firması olan Abdi İbrahim, halihazırda 2 bin 200’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Şirket, yeni işe alım programının son başvuru tarihini 23 Temmuz olarak belirledi.

Koşullar ve Pozisyonlar

Yeni mezun adaylar için öncelik tanınan Tıbbi Tanıtım Temsilcisi pozisyonuna başvuru için belirlenen koşullar şu şekilde:

  • 20-36 yaş arası,
  • Üniversite mezunu,
  • Yenilikçi ve gelişime açık,
  • B sınıfı ve üzeri ehliyet sahibi,
  • İlaç sektöründe deneyimi olmayan,
  • İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri, Konya, Antalya, Bursa, Gaziantep illerinde ikamet eden veya çalışabilecek adaylar.

Abdi İbrahim’den Görüşler

Abdi İbrahim İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Dr. Oğuzcan Bülbül, şirketin istihdam politikasının ülkenin refahına katkı sağlamayı hedeflediğini belirtti. Bülbül, gençlere yönelik yatırımların Türkiye’nin geleceğine yapılan bir yatırım olduğunu vurguladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Okumalısınız

spot_img